Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

AŠTUNTOKAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje birželio 7 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 75 aštuntokams ir pranešė mokslo metų pabaigą.

Sveikinimus bei nuoširdžiausius linkėjimus aštuntokams šventėje išsakė progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, „Atgimimo“ gimnazijos pavaduotoja ugdymui Jolanta Deksnienė ,aštuntokų tėveliai tarė padėkos žodžius savo klasių auklėtojoms, mokytojams.

Progimnazijos 4 klasės mokiniai atliko dainą „Vaikai po lelijom“, o 4a klasė padovanojo nuotaikingą šokį kartu su savo mokytoja Liudmila Taraševskaja.

Aštuntokų perduotas raktas septintokams, liekantiems vyriausiais. Kerintis aštuntokių šokis kartu su visų bendrai nuskambėjusia daina bei paleisti svajonių balionai…

Nuskambėjęs paskutinis skambutis priminė, kad jau laikas užverti mylimos progimnazijos duris.

Nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias: išmokta ne tik skaityti ir rašyti, spręsti sudėtingas užduotis, bet ir įminti svarbiausias draugystės, bendravimo, pirmosios meilės mįsles…

Mieli 8-okai! Nors ir paliekate mūsų mokyklą, bet visada joje esate laukiami. Jūs buvote, esate ir būsite progimnazijos istorijos dalimi… Ieškokite ir atraskite, nebijokite klysti, nes klaidos mus moko. Šypsokitės baimei, juokitės iki ašarų, drąsiai imkitės iniciatyvų ir niekada nepamirškite kūrybiškumo! Linkime Jums didžiausios sėkmės!

Comments are closed.