Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

Kūrybingas bendradarbiavimas tarp mokyklų

Balandžio 20 dieną devyni Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos mokytojai lankėsi Kraslavos ,,Varaviksnes“ vidurinėje mokykloje. Mokytojų bendradarbiavimas ir draugystė tęsiasi trejus metus. Švietimo įstaigų bendradarbiavimo metu vyksta pedagogų gerosios patirties sklaida, konferencijos, diskusijos, įvairūs konkursai mokiniams.

Šį kartą Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos mokytojos vedė atviras pamokas Kraslavos ,,Varaviksnes“ vidurinės mokyklos mokiniams: anglų ir rusų kalbos, matematikos, muzikos, technologijų ir informatikos. Pamokų temos buvo suderintos iš anksto, bendradarbiaujant su kolegomis iš Latvijos. Pamokas vedė pradinių klasių mokytojos metodininkės Liudmila Taraševskaja, Svetlana Bolya, Liudmila Babuškina, pradinių klasių vyresnioji mokytoja Ekaterina Chigir, anglų kalbos mokytoja metodininkė Nina Grigorjeva, matematikos mokytoja metodininkė Natalja Kosiak, rusų kalbos mokytoja Olga Melnik. Kolegos iš Latvijos stebėjo ir analizavo, kaip pamokoje ugdomos mokinių kompetencijos, planuojamas komandinis darbas, pasirinkti įvairūs ugdymo metodai, gaunamas grįžtamasis ryšys. Pasirinkta bendradarbiavimo forma, sudaro galimybes mokytojams dalytis savąja patirtimi ir efektyviai bendrauti ieškant būdų, kaip spręsti aktualius ugdymo klausimus. Aptardami stebėtas pamokas, visi džiaugėsi, kad atviros pamokos – tai puiki galimybė dalintis patirtimi, mokytis bendradarbiaujant.

Mokyklos direktorė Marija Mickeviča dėkojo Visagino ,,Gerosios vilties“ kolegoms už drąsą, už kūrybingas ir inovatyvias pamokas. Mokyklos aktų salėje, mokinių vokalinis ansamblis ir šokių kolektyvas, svečius džiugino latvių liaudies šokiais ir dainomis.

Didelį įspūdį paliko pažintis su Kraslavos kultūrinėmis ir istorinėmis vertybėmis, edukacinė vitražų programa amatų centre.

Nuoširdžiai dėkojame Kraslavos vidurinės mokyklos „Varavīksnes“ bendruomenei už bendradarbiavimą.

Comments are closed.