Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

Kūrybingai ir šventiškai paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos bendruomenė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną tradiciškai pradeda švęsti anksčiau. Mokiniai gamina trispalves vėliavėles, mokosi gražiausių eilių ir skambiausių dainų apie Tėvynę, savo rankomis pagaminta tautine atributika puošia progimnazijos erdves, lydimi mokytojų vyksta pasveikinti Visagino savivaldybės ir administracijos vadovų su šia prasminga švente.

Šiandien, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, progimnazijoje vyko šios visai Lietuvai reikšmingos dienos minėjimas – dalykų mokytojai vedė netradicines pamokas, skirtas Lietuvai, o vidurdienį visa mokyklos bendruomenė buvo sukviesta į amfiteatrą, kur vyko tradiciniai poezijos skaitymai ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai!“, skambėjo dainos apie gimtinę, vyko lietuvių liaudies šokių pasirodymas.

Progimnazijos bendruomenė nuolatos siekia prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, Laisvės gimtadienį, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi žinoti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe.

Nuoširdžiai sveikiname su Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena ir dėkojame visiems mokytojams ir progimnazijos bendruomenės nariams, kurie moko mylėti ir puoselėti savo kraštą, branginti savo šalies nepriklausomybę!

Comments are closed.