Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje – graži draugystės ir padėkų šventė

Įgyvendinant iniciatyvos ,,Draugystė šildo“ veiklas, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos aktų salėje vyko projekto baigiamasis renginys, į kurį atvyko Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduoja Julija Svidėnienė, Savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kotovienė, švietimo įstaigų mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai.

Nuo rugsėjo mėnesio Visagino švietimo įstaigose vykusi graži ir prasminga draugystės akcija į savo veiklas įtraukė 4 miesto mokyklas (Visagino ,,Verdenės“ gimnazija, Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija, Visagino ,,Žiburio „ pagrindinė mokykla, Visagino ,,Draugystės“ progimnazija), 47 mokytojus, per 800 mokinių ir 100 tėvelių. Iniciatyvos metu įgyvendinta virš 120 įvairių prasmingų veiklų – tai klasės valandėlės, diskusijos, pokalbiai, konkursai, parodos, žaidimai, edukaciniai užsiėmimai. Mokiniai, kartu su mokytojais ir tėveliais, ne tik kūrė draugystės, svajonių, gražaus elgesio taisykles, susitarimus, bet ir mokėsi sakyti draugams komplimentus, piešė draugų portretus, žaidė, šoko lietuvių liaudies šokius, o svarbiausia – mokėsi būti dar geresniais draugais.

Į prasmingą popietę gausiai susirinkusius svečius, Visagino savivaldybės ir administracijos atstovus, miesto mokyklų vadovus, socialinius pedagogus, mokytojus, tėvus, globėjus, iniciatyvos sumanytojus ir organizatorius sveikinęs Visagino savivaldybės meras E. Galaguz džiaugėsi dalyvių gausa ir aktyvumu, kūrybiškumu bei siekiu ugdyti ir puoselėti ne tik savyje, bet ir šalia esančiame pakantumą, supratingumą, pagarbą, meilę ir draugiškumą. Visagino savivaldybės meras E. Galaguz ir Savivaldybės administracijos direktorius V. A. Bukauskas apdovanojo aktyviausius iniciatyvos ,,Draugystė šildo“ dalyvius, juk sakoma, kad nedidelės dovanėlės stiprina draugystę ir šildo tarpusavio santykius.

Iniciatyva baigėsi, tačiau draugystė tęsiasi, nes „tai – reikalingiausias gyvenime dalykas. Niekas nenorėtų gyventi be draugų, nors ir turėtų visas gėrybes“ (Aristotelis).

„Gerosios vilties“ progimnazijos bendruomenė dėkoja prie prasmingos iniciatyvos įgyvendinimo prisidėjusiems rėmėjams – Lietuvos Respublikos Seimo nariui Algimantui Dumbravai, Visagino savivaldybės merui Erlandui Galaguz, Visagino savivaldybės administracijos direktoriui, švietimo įstaigoms bei visiems dalyvavusiems šioje projektinėje veikloje.

***

Iniciatyvos rėmėjai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Visagino savivaldybės administracijos atstovai, šokių asociacija ,,Gervė“.

Iniciatyvos organizatoriai: Visagino savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kotovienė, partneriai – Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Dronišinec, Visagino švietimo pagalbos tarnyba.

Comments are closed.