Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

Ksenija Krivošeina išrinkta naująja progimnazijos Mokinių parlamento prezidente!

Jau tapo gražia tradicija, kad skatinant mokinių savivaldą, progimnazijoje yra renkamas Mokinių parlamento prezidentas, kurio pareiga – domėtis mokinių problemomis, ieškoti jų sprendimo būdų, bendradarbiauti su mokytojais, administracijos atstovais bei formuoti progimnazijos įvaizdį.

Šiemet į Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos Mokinių parlamento prezidento postą kandidatavo keturios aštuntų klasių moksleivės – Elizaveta Bezina, Valerija Jevtiuchova, Ksenija Krivošeina ir Darja Tropina.

Šiandien, kaip ir kasmet, rinkėjai buvo aktyvūs. Noriai balsavo ir mokiniai, ir mokytojai.

Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad daugiausiai balsų (66 iš 188) surinko ir Mokinių parlamento prezidente tapo 8 a klasės mokinė Ksenija Krivošeina. Jos pavaduotoja – Valerija Jevtiuchova, pelniusi 56 rinkėjų balsus (iš 188).

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė sveikino naujai išrinktą Mokinių parlamento prezidentę linkėdama stiprybės, atsakingumo, kvietė kartu su palaikymo komanda įsitraukti į progimnazijos gyvenimą ir telkti bendruomenę prasmingiems darbams.

Nuoširdžiai sveikiname Kseniją ir linkime atkaklumo, ištvermės ir naujų idėjų progimnazijos pokyčiams!

Mokinių parlamentas – tai demokratinė mokinių savivaldos institucija, kurioje dalyvaujantys aktyvūs, sumanūs, išradingi, atsakingi progimnazijos mokiniai svarsto mokiniams aktualius klausimus, aktyviai dalyvauja formuojant jaunimo politiką, teikia siūlymus valstybinėms institucijoms, inicijuoja diskusijas, įgyvendina projektus.

Comments are closed.