Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Aštuntokams nuskambėjo paskutinis skambutis

Greitai bėgo laikas, nusinešdamas auksaspalvius rudenis, speiguotas žiemas, žydinčius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Bėgome ir mes visi. Bėgome į gyvenimą. Skubėjome tekini, tarsi kieno nors vejami. Ir staiga-skambutis! PASKUTINIS….. Neskubėkime! Stabtelėkime! Juk tik dabar prasidės tikrasis skubėjimas… Tegul bent dabar pakanka LAIKO viskam…

Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje birželio 8 dieną nuskambėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą. Ši sparnuota šventė, pilna jaunystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas nestovi vietoje.

Pro lauktas ir nelauktas rugsėjų pirmąsias, prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį, jaudulį prieš renginius vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias, reguliuojamas skambučio. Ir štai pražydo vasara, skelbianti atsisveikinimą su Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos aštuntų klasių mokiniais.

Šventinis saulėtas rytas buvo kupinas jaunatviško klegesio ir giedros nuotaikos, įspūdžių ir šiltų prisiminimų, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkų. Savo sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigiene, Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Visagino savivaldybės tarybos narė Natalja Tomša, mokyklos mokytojai ir mokinių tėveliai.

Mieli aštuntokai, neužmirškite savo progimnazijos, neužmirškite, kad esate čia nuolat laukiami. Linkime Jums sėkmės ir laimingos kelionės į naują pradžią naujose mokyklose! Linkime jums daug galimybių augti, kurti, įgyvendinti savo idėjas ir svajones! Prieš akis – naujos erdvės, paieška savęs, savo gyvenimo kelio, taip viliojančios ateities. Laimingo skrydžio, mieli aštuntokai! Pastatykite pačius aukščiausius žinių bokštus!

Comments are closed.