Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Paskutinio skambučio aidas ketvirtų klasių mokiniams

Birželio 7 dienos popietę paskutinis skambutis nuaidėjo Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos ketvirtų klasių mokiniams. Į šventę susirinko vaikų tėveliai, mokytojai, progimnazijos administracija ir bendruomenės nariai.

Visi grožėjosi ketvirtokų paruošta programa, kurios metu mokiniai dainavo, šoko, deklamavo eiles. Kiekviena klasė paruošė originalų ir nuotaikingą savo klasės pristatymą. Atsisveikinimo žodžius tarė ir ketvirtokų mokytojos, o tėveliai savo kūryba padėkojo pirmosioms mokytojoms, mylėjusioms jų vaikus kaip savus.

Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo pažymėjimus bei padėkos raštus už labai gerą ir gerą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą klasės ir progimnazijos gyvenime.

Sveikiname ketvirtų klasių mokinius, kurie sėkmingai baigė pradinio ugdymo programą. Drauge su tėvelių ir mokytojų pagalba mokiniai nuėjo kelią, kupiną iššūkių, drąsos, kūrybingumo, noro tobulėti ir atskleisti save. Paskutinis skambutis, paskutinės pamokos su pradinių klasių mokytojomis ir draugais…Ši kelio atkarpa jau nueita.

Linkime didžiausios sėkmės ketvirtokams penktoje klasėje!

Comments are closed.