Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Nuaidėjo projekto „Garsovaizdžiai“ baigiamasis renginys

Vaizdo klipas – čia.

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos bendruomenė visus mokslo metus vykdė projektą ,,Garsovaizdžiai“. Šis integruoto, patyriminio ugdymo modelis yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projekto „Kultūros edukacijos sistemos modernizavimas“ dalis.

Kartu su Lietuvos gretutinių teisių asociacijos ,,Agata“ atstovais – kompozitoriumi, vienu ryškiausių šalies džiazo muzikantu, multiinstrumentininku Remiu Rančiu progimnazijos 8 c klasės mokiniai tyrinėjo garsą bei garsinę aplinką. Dėmesys garsui padėjo atrasti naujas ir pamirštas vietos istorijas, suteikė gebėjimą žvelgti į reiškinius iš meno ir mokslo perspektyvos, ugdyti ekologinę savimonę, pedagogų ir mokinių kūrybiškumo, kritinio mąstymo kompetencijas.

Vykusiame baigiamajame projekto renginyje gausiai susirinkusiai bendruomenei ir mūsų progimnaziją aplankiusiems garbingiems svečiams buvo pristatyta projekto metu kūrybinėse dirbtuvėse vykdyta veikla, pasiekti užsibrėžti ir pasiekti tikslai, mokiniai dalinosi įspūdžiais, pristatė sukurtą vaizdo klipą bei dainą apie Visaginą ,,Visaginas mano mano“.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *