Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146

Progimnazijoje startavo projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros vykdomame 2018–2022 m. Europos Sąjungos lėšomis finansuojamame projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“.

Kaip žinia, mokinių pasiekimai šiandien dažnai siejami su naujomis šiuolaikinėmis mokymo priemonėmis, grįstomis informacijos ir komunikacijos technologijomis (IKT). Tokių priemonių naudojimui būtina ne tik sukurti naujas skaitmenines priemones, bet ir sudaryti prieigos galimybes prie jų. Siekiant, kad visi mokiniai galėtų naudotis technologijomis, kiekvienas mokinys turi turėti kompiuterį mokykloje, tačiau tokias investicijas vargu, ar valstybė gali užtikrinti. Vadinasi, aktualu tampa sudaryti sąlygas vaikams atsinešti savo įrenginius į mokyklą, o tam reikalinga sukurti saugią ir kontroliuojamą belaidę interneto prieigą progimnazijoje.

Vykdomo projekto metu numatoma įrengti belaidžio interneto zonas progimnazijos patalpose. Prie belaidžio interneto galės jungtis tik autorizuoti vartotojai, bus vykdoma turinio prieigos kontrolė, pedagogai ir mokyklų vadovai bus apmokyti valdyti progimnazijos tinklo parametrus, organizuoti belaidžio tinklo plėtrą, naudoti belaidį tinklą kasdienėje veikloje.

Vykdant šį projektą, bus įgyvendintas vienas iš progimnazijos prioritetų – vyks efektyvus, inovatyvus mokymo ir mokymosi procesas. Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“, kuriame dalyvauja progimnazija, yra dar vienas žingsnis į modernesnę ugdymo(si) aplinką. Plačiau apie projektą rasite čia: https://wifi.lm.lt

Comments are closed.