Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Šv. Kalėdų stebuklo belaukiant

Ar pasaulyje gyvuoja Kalėdų dvasia? Nors ji nematoma, rankomis negalima paliesti jos šilumos ir akimis pamatyti visų stebuklų, bet tikime, jog ji egzistuoja. Ją pastebime tik tuomet, kai pradedame gyventi advento akimirkomis. Šalia mūsų atsiranda kažkas nepaprasta – tai Kalėdų dvasia, kuri apgaubia rūpestingumo, džiaugsmo ir šilumos skraiste. Šv. Kalėdos ir jų laukimas – viena iš svarbiausių metų švenčių, kurioje niekada netrūksta paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų bei dėmesio vienas kitam.

Kaip ir kasmet, Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos mokiniai ir darbuotojai džiugiai nusiteikę laukia Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Nuo pat gruodžio pradžios mūsų mokykloje tvyroja pakili nuotaika. Ir pradinukai, ir vyresniųjų klasių mokiniai aktyviai ruošiasi artėjančioms šventėms. Klasės bei koridoriai papuošti šventinėmis dekoracijomis, ant langų – elnio motyvų karpiniai, veikia kalėdinis paštas, vyksta akcija ,,Knygų Kalėdos“, o šalia mokyklos puikuojasi ir visus džiugina įvairiaspalvėmis kalėdinėmis švieselėmis sužibusi eglutė.

Prasmingu laukimo laikotarpiu progimnazijos bibliotekos skaitykla tradiciškai prisipildo šventine nuotaika. Čia vyksta kūrybingumu ir išmone stebinanti pradinių klasių mokinių kalėdinių atvirukų paroda, kalėdiniai pasakų skaitymai ir tvyrantis Kalėdų kvapas, kurį skleidžia mandarinai, obuoliai, cinamonas, imbieras.

Tegul visų mūsų Kalėdos, skleidžiančios viltį, laukimą ir tikėjimą, kvepia meile, gerumu ir supratimu…

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *