Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Progimnazijos mokiniai dalyvavo renginyje „Tyrėjų naktis“

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijoje tradiciškai, kaip ir kasmet paskutinį rugsėjo penktadienį, vyko „Tyrėjų naktis“ – tai išskirtinis renginys, siekiantis iš arti supažindinti su mokslininkų kasdienybe, moksliniais tyrimais ir inovacijomis, o ypač – jas kuriančiais tyrėjais.

Dalyvaudami „Tyrėjų naktyje“, 5 klasių mokiniai patys tapo ne tik šios mokslo šventės dalyviais, bet ir kūrėjais. Kiekvienas patyrė, koks įdomus ir naudingas gali būti mokslininko darbas. Net jei mokslininko kelias ir netaps gyvenimo pasirinkimu, daugumai įgyta patirtis – nepakartojama. Mokiniai atliko bandymus su maisto produktais, ieškodami juose krakmolo, baltymų, stebėjo, kokia gi vyksta daugelio jų taip mėgstamų traškučių ir ugnies reakcija, aiškinosi virusų plitimo aplinkybes, dalyvavo robotų lenktynėse. Mūsų progimnazijos mokiniai dar kartą įsitikino ir savo akimis pamatė, koks nuostabus mokslo ir žinių pasaulis! Kaip smagu jame stebėti, atrasti, tyrinėti, sužinoti kažką naujo… „Tyrėjų naktis“ – tai ne tik būdas paįvairinti pamokas, bet ir puiki proga išbandyti netradicines mokymo(si) metodikas.

Pirmą kartą ,,Tyrėjų naktis“ surengta 2005-aisiais Europos Komisijos iniciatyva, su tikslu didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje ir sudaryti galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais. Išaugusi ir vis daugiau lankytojų pritraukianti ,,Tyrėjų naktis“ kasmet vyksta daugiau nei 30 Europos šalių, daugiau nei 300 Europos miestų.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *