Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Linksmai ir kūrybingai minėjome Europos kalbų dieną

Kalbų mokėjimas yra itin svarbus įrankis siekiant geriau pažinti kitų šalių žmones, jų papročius, kultūrinį paveldą. Europos Taryba, skatindama daugiakalbystę visoje Europoje, nuo 2001 metų rugsėjo 26 dienos inicijavo Europos kalbų dienos šventę, kuri tradiciškai minima kiekvienais mokslo metais ir mūsų progimnazijoje.

Šiemet Europos kalbų dieną minėjome nauju formatu. Progimnazijoje įrengtoje kiekvienoje stotelėje šeštų klasių mokinių laukė aštuntokų kruopščiai ir atsakingai parengtos įvairios užduotys: nuotaikingos mįslės ir rebusai, įdomūs viktorinų klausimai ir linksmos dainos. Tokia idėja labai patiko mokiniams, nes veiklos – įdomios, linksmos ir įtraukiančios į pažinimo procesą. Mokiniai ne tik pasitikrino savo užsienio kalbų žinias, bet ir pažino kitų šalių kultūrą, geografiją, istoriją ir virtuvę.

Europos kalbų diena progimnazijoje paliko daug įspūdžių ir pozityvių emocijų, suteikė galimybę pajusti bendrystę ir mėgautis buvimu kartu.

Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir jų kūrybiškais darbais, noru mokytis, tobulėti, pažinti ir atrasti. Ši šventė priminė, kaip svarbu mokytis kalbų ir pažinti kitų šalių kultūras.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *