Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijoje startavo mokinių testavimas

Siekiant suvaldyti ir užkirsti kelią viruso plitimui bei sudaryti galimybę mokytis kontaktiniu būdu, Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijoje pirmąją mokslo metų savaitę startavo reguliarus mokinių testavimas.

Testuojami tie mokiniai, kurių tėvai sutinka. Džiaugiamės, kad didelė dalis progimnazijos bendruomenės supranta prevencijos svarbą ir pritaria testavimui, kad kiek tik įmanoma galėtume stabdyti infekcijos plitimą įstaigoje. Kuo daugiau bus sutinkančių testuotis, tuo greičiau galėsime užfiksuoti virusą ir užkirsti kelią jo išplitimui.

Mokinių testavimo procesą progimnazijoje organizuoja Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas Visagino savivaldybėje, į pagalbą pasitelkiami progimnazijos darbuotojai.

Progimnazijoje yra laikomasi Operacijų vadovo sprendimu patvirtintų saugumo priemonių ir ypatingas dėmesys skiriamas intensyviam patalpų valymui, vėdinimui, kaukių dėvėjimui patalpose, rankų plovimui, socialinės distancijos bei srautų valdymui ir kitoms infekcijų plitimo prevencijos priemonėms.

Dėkojame progimnazijos moksleivių tėvams už supratingumą, rūpestį ir sutikimą testuoti savo vaikus, nes tik tokiu būdu galėsime suvaldyti ir užkirsti kelią viruso plitimui bei sudaryti galimybę kuo ilgiau mokytis kontaktiniu būdu.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *