Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

dezute-300x146
logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pirmokai dalyvavo akcijoje ,,Būk budrus, būk atsargus – saugiai grįši į namus“

Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo mažiesiems eismo dalyviams. Vaikai, kaip ir kiekvienas suaugęs žmogus, kiekvieną dieną susiduria su eismu keliuose. Skubančiame pasaulyje eismo saugumo įgūdžių ugdymas mokykliniame amžiuje yra neišvengiama būtinybė.

Pirmąją mokslo metų savaitę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Oksana Rožkova lankėsi Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijoje, kur pirmų klasių mokiniams pravedė užsiėmimus apie saugų eismą.

Pareigūnė pirmokams pasakojo apie saugų elgesį gatvėje, teisingą diržo segėjimą važiuojant automobiliu, atšvaitų segėjimą keliaujant tamsiuoju metų laiku, važinėjimą dviračiais ir paspirtukais su šalmu ir ryškiaspalve liemene bei nelaimingus atsitikimus, kurie kyla nesilaikant būtinų saugumo taisyklių. Tyrėja vaikams paaiškino, kaip teisingai pereiti gatvę, priminė, kad gatvė – ne žaidimo aikštelė ir žaisti, bėgioti joje negalima.

Užsiėmimų pabaigoje policijos pareigūnė kiekvienam pirmokui padovanojo po atšvaitą, kad visi tamsiuoju metų laiku būtų matomi kelyje.

Taip vaikučiai ne tik dar kartą pasikartojo, bet ir įtvirtino žinias bei įgūdžius apie saugų elgesį gatvėje.

Suaugusiems eismo dalyviams primintina, kad vaikai seka mūsų pavyzdžiu, todėl nuolatinis drausmingas ir atsakingas elgesys kelyje, ypatingai prie švietimo įstaigų, – būtinas. Būkime budrūs, drausmingi, atsakingi ir sveiki!

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *