Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

5–8 klasės tvarkaraštis

Tvarkaraštis 5 – 8 klasių

Klasė Kl.val. Pam. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
5-A 1 matematika matematika technologijos istorija rusų k.
2 užsienio k. užsienio k. technologijos matematika matematika
3 istorija lietuvių k. 1/infor.2 užsienio k. dailė muzika
Ketvir. 4 lietuvių k.1,2 lietuvių k. 2/infor.1 lietuvių k. 1,2 gamta lietuvių k. 1,2
8pam. 5 etika gamta fizinis ugdymas rusų k. fizinis ugdymas
6 rusų k. rusų k. rusų k. lietuvių k. 1,2
7 fizinis ugdymas
5-B 1 lietuvių k.1,2 fizinis ugdymas fizinis ugdymas lietuvių k. 1/infor.2 lietuvių k. 1,2
2 matematika rusų k. matematika fizinis ugdymas istorija
3 gamta gamta rusų k. rusų k. anglų k. 1,2
Penk. 4 dailė muzika istorija lietuvių k. 2/infor.1 matematika
7 pam. 5 rusų k. lietuvių k.1,2 lietuvių k. 1,2 anglų k. 1,2 rusų k.
6 technologijos anglų k. 1,2 etika/tikyba matematika
7 technologijos
5-C 1 rusų k. muzika istorija lietuvių k. 1,2 matematika
2 užsienio k. užsienio k. lietuvių 1, 2 rusų k. rusų k.
Pirm. 3 matematika lietuvių 1, 2 užsienio k. fizinis ugdymas fizinis ugdymas
7 pam. 4 istorija gamta matematika matematika lietuvių k. 1/infor.2
5 lietuvių 1, 2 rusų k. rusų k. gamta lietuvių k. 2/infor.1
6 dailė fizinis ugdymas technologijos etika/tikyba
7 technologijos
6-A 1 rusų k. geografija lietuvių k. 1/infor.2 užsienio k. gamta
2 istorija lietuvių k. 1,2 fizinis ugdymas dailė užsienio k.
Treč. 3 technologijos matematika lietuvių k. 2/infor.1 matematika matematika
7 pam. 4 technologijos rusų k. matematika lietuvių k.1,2 lietuvių k. 1,2
5 užsienio k. fizinis ugdymas rusų k. fizinis ugdymas rusų k.
6 lietuvių k. 1,2 istorija geografija rusų k. muzika
7 etika/tikyba gamta žmogaus sauga
6-B 1 dailė matematika muzika anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2 fizinis ugdymas
2 gamta geografija istorija anglų k. 2/liet. k. 1 anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2
Treč. 3 rusų k. rusų k. lietuvių k.2/tech.1 matematika matematika
7 pam. 4 matematika fizinis ugdymas lietuvių k.2/tech.1 fizinis ugdymas anglų k. 2/liet. k. 1
5 anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2 lietuvių k.1/tech.2 gamta rusų k. rusų k.
6 anglų k.2, /liet. k. 1 lietuvių k.1/tech.2 rusų k. žmogaus sauga istorija
7 tikyba/informatika 1 etika/informatika 2 geografija
6-C 1 matematika lietuvių k.1,2 geografija anglų k. 2,vok.k./liet. k. 1 istorija
2 rusų k. rusų k. lietuvių k. 2/infor.1 gamta anglų k. 2,vok.k./liet. k. 1
Treč. 3 muzika matematika fizinis ugdymas anglų k.1, /liet. k. 2 technologijos
8 pam. 4 gamta istorija lietuvių k. 1/infor.2 dailė technologijos
5 anglų k. 2,vok.k./liet. k. 1 geografija rusų k. matematika anglų k.1, /liet. k. 2
6 anglų k.1, /liet. k. 2 žmogaus sauga matematika rusų k. rusų k.
7 fizinis ugdymas etika/tikyba fizinis ugdymas
7-A 1 istorija rusų k. matematika rusų k. rusų k.
2 lietuvių k. 2/infor.1 fizika rusų k. anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2 fizinis ugdymas
Penk. 3 lietuvių k. 1/infor.2 lietuvių k.1/tech.2 lietuvių k.2/tech.1 istorija biologija
7 pam. 4 užsienio k. lietuvių k.1/tech.2 lietuvių k.2/tech.1 anglų k. 2/liet. k. 1 anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2
5 matematika matematika geografija matematika etika/tikyba
6 fizinis ugdymas rusų k. biologija geografija anglų k. 2/liet. k. 1
7 dailė muzika
7-B 1 fizinis ugdymas istorija dailė biologija anglų k. 2/liet. k. 1
2 rusų k. matematika matematika anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2 rusų k.
Antr. 3 matematika rusų k. rusų k. rusų k. geografija
8 pam. 4 anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2 fizika fizinis ugdymas geografija anglų k. 1, vok.k./liet. k. 2
5 geografija lietuvių k.2/tech.1 lietuvių k.1/tech.2 etika/tikyba matematika
6 anglų k. 2/liet. k. 1 lietuvių k.2/tech.1 lietuvių k.1/tech.2 anglų k. 2/liet. k. 1 biologija
7 muzika informatika 1 informatika 2
7-C 1 biologija matematika rusų k. matematika lietuvių k. 2/infor.1
2 lietuvių k.1,2 rusų k. dailė užsienio k. lietuvių k. 1/infor.2
Antr. 3 geografija fizinis ugdymas matematika etika/tikyba matematika
8 pam. 4 užsienio k. biologija lietuvių k.1,2 rusų k. užsienio k.
5 rusų k. fizika istorija lietuvių k.1,2 technologijos
6 muzika lietuvių k.1,2 fizinis ugdymas istorija technologijos
7 rusų k. geografija
8-A 1 lietuvių k. 1 rusų k. rusų k. matematika anglų k. 1/liet. k. 2
2 fizika chemija etika/tikyba lietuvių k.2/tech.1 chemija
Antr. 3 rusų k. istorija matematika fizika anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1
8 pam. 4 fizinis ugdymas matematika geografija lietuvių k.1/tech.2 matematika
5 biologija anglų k. 1/liet. k. 2 anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1 istorija muzika
6 žmogaus sauga anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1 anglų k. 1/liet. k. 2 dailė rusų k.
7 lietuvių k. 2 geografija fizinis ugdymas rusų k.
8-B 1 lietuvių k. 1 chemija matematika rusų k. anglų k. 1/liet. k. 2
2 rusų k. fizinis ugdymas muzika lietuvių k.1/tech.2 geografija
Antr. 3 fizika rusų k. geografija matematika anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1
8 pam. 4 etika/tikyba matematika fizika istorija rusų k.
5 matematika anglų k. 1/liet. k. 2 anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1 lietuvių k.2/tech.1 chemija
6 biologija anglų k. 2, vok.k./liet. k. 1 anglų k. 1/liet. k. 2 rusų k. fizinis ugdymas
7 lietuvių k. 2 žmogaus sauga istorija dailė

Konsultacijų tvarkaraštis:

Eil. Nr. Pavadinimas Klasė MOKYTOJAS LAIKAS KAB.
Trumpalaikės konsultacijos
1. Lietuvių k. 5-7 Miglė Bulovienė Trečiadienis, 7 pam. 36 kab.
Lietuvių k. 5-8 Miglė Bulovienė Ketvirtadienis, 8 pam. 36 kab.
Rusų kalba 5-8 Olga Melnik Trečiadienis, 7 pam. 19 kab.
Fizika 7-8 Svetlana Orlovskaja Kas antrą pirmadienį, 8 pam. (nelyginės dienos) 28 kab.
Geografija 6-8 Valentina Kločko Ketvirtadienis, 8 pam. 12 kab.
Istorija 5-8 Valdas Šukevičius Trečiadienis, 8 pam. 100 kab.
Gamtos mokslų 5-8 Alevtina Minasian Penktadienis, 7 pam. 33 kab.
Anglų kalba 5-8 Olga Aržanovskaja Trečiadienis, 8 pam. 53 kab.
Matematika

 

5-8 Zita Diomina Pirmadienis, 7 pam. 38 kab.
5-8 Olha Andrieieva Antradienis, 8 pam. 37 kab.
2. Darbas su gabiais mokiniais (matematika) 5-8 Zita Diomina Trečiadienis, 8 pam. 38 kab.
5-8 Olha Andrieieva Trečiadienis, 8 pam. 37 kab.
3. Darbas su gabiais mokiniais (fizika) 7-8 Svetlana Orlovskaja Ketvirtadienis, 8 pam. 28 kab.
 

Papildomai dalyko mokytojai konsultuoja individualiai.

 

Tariamasi su savo dalyko mokytoju  per el. dienyną TAMO.

 

Ilgalaikės  konsultacijos
4. Lietuvių k. (iš užsienio atvykusiems mokiniams) 1-8 Edita Elona Januškaitienė Penktadienis, 7 pam. 25 kab.
5. Pasirenkamosios konsultacijos:

,,Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“ (1 trimestras);

,,Teksto suvokimo pratybos“ (2 trimestras);

,,Teksto kūrimo subtilybės“ (3 trimestras).

 

 

 

8 a

 

 

 

 

Jolanta Paukštytė-Glaskienė

 

Pirmadienis, 8 pam. 14 kab.
8 b Rasa Andriulaitienė Ketvirtadienis, 8 pam. 48 kab.
6. ,,Rusų kalbos rašyba ir skyryba“. 5-8 Olga Melnik Ketvirtadienis, 8 pam. 19 kab.

Skambučių tvarkaraštis:

Pamoka Laikas
1 800–845
2 855–940
3 950 –1035
4 1055–1140
5 1200 –1245
6 1255–1340
7 1350–1435
8 1440–1525