Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Varžybų nugalėtojai

2018/2019 m.m. varžybų nugalėtojai

Visagino mokyklų sporto žaidynių 3-4 klasių kvadrato varžybos

III vieta

Darja Volkh 4a klasė
Mila Popova-4b klasė
Edgar Popov- 4c klasė
Artemij Trimailov- 4a klasė
Diana Špolianskaja – 4a klasė
Danila Ralik – 4a klasė
Tinmofej Morgunov- 4a klasė
Artiom Dolgačiov- 4a klasė
Angelina Kornilova- 5b klasė
Anastasija Leontjeva- 5b klasė
Ksenija Trusevič- 5b klasė

Visagino miesto mokyklų keturkovės varžybos

III vieta

Aleksejeva Aliona, 6b klasė
Žirnova Evelina, 6a klasė
Žukovskaja Ekaterina, 6c klasė
Peršina Darja, 5a klasė
Tomm Fiodor, 7b klasė
Strunkevič Denis, 7b klasė

Visagino miesto mokyklų kroso estafetės

I vieta

Kozlova Ksenija, 8b klasė
Aleksejeva Aliona, 6b klasė
Domanskaja Anastasija, 5b klasė
Koval Ekaterina, 5c klasė
Kiseljov Daniel, 8b klasė
Pinevskij Denis, 8b klasė
Eidenas David, 7a klasė
Špolianskij Platon, 7a klasė

Visagino miesto mokyklų stalo teniso varžybos

I vieta

Tomm Fiodor, 7b klasė
Suchorukov Kiril, 7b klasė
Manukyan Edvardas, 6a klasė

Ignalinos rinktinės jaunųjų pasieniečių būrelių krepšinio varžybos

I vieta

Tomm Fiodor, 7b klasė
Suchorukov Kiril, 7b klasė
Kovaliov Ilja, 7b klasė
Strunkevič Denis, 7b klasė

Visagino miesto mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

II vieta

Dmitrij Grečko
Matvej Čepiolkin, 5b klasė
Arsenij Morozov, 6b klasė
Artur Kolotilo, 6c klasė
Andrej Juškevič, 6b klasė
Igor Vležu, 5b klasė
Sergej Feščiukov, 5b klasė
Matvej Latyš, 5b klasė
Evelina Žirnova, 6a klasė
Juliana Smalkova, 5b klasė
Ksenija Tomm,5a klasė
Darja Peršina, 5a klasė
Valerija Grigorjeva, 6b klasė
Ksenija Gluchova, 6b klasė
Marija Semenej, 5b klasė
Emilija Čižiutė, 5b klasė

Visagino miesto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 5-6 klasės

II vieta

Mironov Nikita-6a klasė
Pervušin Aleksandr- 6a klsė
Grečko Dmitrij- 5a klasė
Čepiolkin Matvej- 5a klasė
Morozof Arsenij- 6b klasė
Kolotilo Artur- 6c klasė
Juškevič Andrej- 6c klasė
Vležu Igor- 5b klasė
Feščiukov Sergej- 5b klasė
Latyš Matvej -5b klasė
Doronina Olga- 6a klasė
Žirnova Evelina- 6a klasė
Daubaraitė Milena – 6b klasė
Grigorjeva Valerija- 6b klasė
Aleksejeva Aliona- 6b klasė
Semenej Marija- 6b klasė
Čižiutė Emilija- 5b klasė
Smoliakova Juljana- 5b klasė
Volkovskaja Valerija- 6c klasė

Visagino miesto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 3-4 klasės

II vieta

Gavrilova Karina – 4a klasė
Belkina Valerija – 4b klasė
Fomičiova Viktorija – 4b klasė
Kornilova Angelina- 4b klasė
Michailič Tatjana- 4b klasė
Pečionova Sofija- 4b klasė
Trusevič Ksenija- 4b klasė
Vilkelionok Viktorija- 4b klasė
Čižiutė Emilija- 5b klasė
Tomm Ksenija -5a klasė
Suvorov Tikhon- 4c klasė
Madžulis Artur – 4a klasė
Petiukevič Maksim – 4a klasė
Vološčik Jegor – 4a klasė
Zubkov Gordej- 4a klasė
Čečiotkin Mishail – 3a klasė
Dolgačiov Artiom- 3a klasė
Morgunov Timofej- 3a klasė
Ralik Danil – 3a klasė
Karasinskas Arūnas 3b klasė

Visagino miesto DRAKONŲ VALČIŲ kovos

III vieta

Fiodorova Ksenija- 8a klasė
Grunina Varvara- 8a klasė
Juranec Nikloė- 8a klasė
Jurelė Valentinas- 8a klasė
Malichin Jegor- 8a klasė
Markevič Maksim- 8a klasė
Timofejev Igor- 8a klasė
Treizė Kiril- 8a klasė
Vološčiuk Sofija- 8a klasė
Belov Semion- 8b klasė
Fiodorova Marija- 8b klasė
Kovaliov Denis- 8b klasė
Pinevskij Denis-8b klasė
Kisiliov Daniil- 8b klasė
Burič Maksim- 8b klasė
Kozlov Oleg- 7a klasė
Pachalkin Aleksandr- 6b klasė
Mitina Varvara- 7b klasė
Aleksejeva Aliona- 6b klasė
Proskuriakov Nikita- 7b klasė

2017/2018 m.m. varžybų nugalėtojai

Visagino miesto ,,Lady golas'' varžybos

I vieta

Kurolenko Daria 8b kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Zujeva Tatjana 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Golubeva Vlada 8a kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Kunafina Sofija 7a kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Tropina Viktorija 7a kl.
Abramovič Viktorija 8a kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės futbolo varžybos

II vieta 

Pysin Artiom 7b
Pysin Roman 7b
Leleiko Nikita 7b
Sebestinas Boris 7b
Stefanov Dmitrij 7b
Koltelovič Denis 8a
Macuk Kiril 7a
Loginov Jegor 7a
Dorogin Aleksej 7a
Zubkov Nazar 7a
Železnov Kiril 7a

Visagino mokyklų vaikinų futbolo varžybos

I vieta

Pysin artiom 7b kl.
Pysin Roman 7b kl.
Macuk Kiril 7a kl.
Loginov Jegor 7a kl.
Kotelovič Denis 8a kl.
Sebestinas Boris 7b kl.
Zukkov Nazar 7a kl.
Stefanov Dmitrij 7b kl.
Leleiko Nikita 7b kl.
Dorogin Aleksej 7a kl.
Železnov Kiril 7a kl.

Visagino mokyklų mergaičių futbolo varžybos

II vieta 

Kurolenko Darja 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.
Borodačuk Nikol 8a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Tropina Viktorija 7 a kl.
Taruntajeva Jekaterina 8 akl.
Nikitenko Marija 8a kl.
Golubeva Vladislava 8a kl.

Visagino mokyklų rudens kroso varžybos tarp 8 klasių ir jaunesnių mokinių

II vieta 

Tomm Uljana 8a kl.
Igumnova Izabela 8 b kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Pankratov Nikolaj 8a kl.
Latyš Maksim 8a kl.
Juškevič Andrej 7c kl.
Kovaliov Denis 6c kl.
Kotelovič Denis 8a kl.
Tomm Fiodor 5 b kl.

Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės 8 klasių ir jaunesnių amžiaus grupėje Visagino savivaldybėje

I vieta 

Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Citovičiūtė Evelina 8a kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.

Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės 8 klasių ir jaunesnių amžiaus grupėje Utenos apskrities finalinės varžybos

III vieta 

Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Citovičiūtė Evelina 8a kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.