Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Virtuali kelionė po Vilnių

Projekto  rusų-lietuvių kalbomis ,,Kelionė po Lietuvą“  (pagal ,,Renkuosi mokyti programą) paragintos  Sigita Račkauskienė ir Leokadija Goršanova sausio 20 dieną nuotoliniu būdu per Microsoft Teams vedė integruotą lietuvių ir rusų kalbos pamoką 8b klasėje ,,Virtuali kelionė po Vilnių“. Šios pamokos tikslai: įtvirtinti gebėjimus rinkti informaciją, pasinaudoti sukaupta informacija, apibendrinti ją, išsakyti savo nuomonę. Uždavinys: stebint pateiktį gebėti įvardyti kuo daugiau parodytų asmenybių bei architektūros paminklų.

     Mokiniai virtualiai keliaudami po Vilnių aptarė jo geografinę padėtį. Po to pabuvojo Prezidentūroje, kur susitiko su LR Prezidentu Gitanu Nausėda; Lietuvos Respublikos Seime, kur susitiko su LR Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte ir pamatė jos ministrų darbo kabinetą.

      Vėliau apžiūrėjo svarbiausius Vilniaus architektūros paminklus: Arkikatedrą, Gedimino pilies bokštą, paminklus kunigaikščiui Gediminui ir Lietuvos karaliui Mindaugui, Trijų kryžių kalną, Vilniaus TV bokštą, Aleksandro Puškino muziejų ir kt. Pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį ir Užupį.

       Kelionės pabaigoje daugelis mokinių pasakė, kad sužinojo daug naujo apie Vilnių, ir tai galės pritaikyti per kitas pamokas.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *