Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Sveikatiados konkursas

Rugsėjis sukviečia mokinius atgal į mokyklą siekti žinių, bendrauti ir kartu su klasės draugais dalyvauti įvairiose sveikatos stiprinimo veiklose. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje rudenį vyko renginiai skirti bendram sveikatos stiprinimui. Vieni  pradinukai kartu su mokytojais kiekvieną rytą tradiciškai mankštinosi, atliko pratimus  ir šoko, kiti ieškojo ypatingos  treniruotės, tinkančios klasei. Vaikai smagiai praleido laiką, nežiūrint į tai, kad per pertraukas teko ilsėtis ribotoje koridoriaus dalyje arba lauke, atokiau nuo kitų klasių vaikų.

Skelbiant sveikatiados konkursą vaikams buvo pasiūlyta fotografuoti, filmuoti arba kitaip fiksuoti linksmas ir originalias veiklas. 3a klasės mokiniai pažvelgė į sveikatos stiprinimą kaip tikri ekspertai. Išnagrinėjo veiklas stiprinančias sveikatą, ieškojo informacijos internete, knygose ir žurnaluose, teiravosi savo tėvelių ir senelių apie sveikatai palankų maistą ir gėrimus, aktyvų poilsį su bendraamžiais bei su šeima. Taip intensyviai jie dirbo visą mėnesį. O mėnesio pabaigoje parengė koliažą apie savo klasės sveikatą stiprinančias veiklas. Klasės auklėtoja Svetlana Bolya kartu su vaikais į sveikatos stiprinimo klausimą pažvelgė labai plačiai, veiklos apėmė visas sveikatos sritis – fizinę, socialinę ir psichologinę. Būtent taip sveikatą apibūdina pasaulinė sveikatos organizacija.

3a klasė savo koliaže pavaizdavo ne tik kasdienes veiklas, reikalingas palaikyti ir stiprinti vaikų sveikatą, bet ir pandemijos metu aktualių higienos įpročių formavimą.

Sveikiname sveikatiados konkurso nugalėtojus – 3a klasės mokinius ir jų auklėtoją Svetlaną Bolya.

Parengė 

Olga Podolskienė

Visuomenės sveikatos specialistė

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *