Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Vasaros taku

Jau tapo gražia tradicija, kad pirmas dvi vasaros atostogų savaites Visagino ,,Gerosios vilties‘‘ progimnazijoje vyksta vasaros stovykla pradinių klasių mokiniams. Šiemet ji buvo kaip niekad laukiama: po ilgas savaites trukusio nuotolinio mokymo ir socialinės izoliacijos, vaikai džiaugėsi vėl galėdami gyvai bendrauti, žaisti ir užsiimti kūrybine veikla su bendraamžiais.
Šiemet vaikai susirinko net dviejose stovyklose: ,,Vasaros taku‘‘ ir ,,Lašeliai‘‘. Stovyklos organizuotos įgyvendinant vaikų socializacijos projektus, parengtus progimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Loretos Dronišinec ir socialinės pedagogės Nijolės Šuranovienės.
Su keturiasdešimčia pirmų-ketvirtų klasių mokinių kasdien dirbo ir įvairiausių veiklų vaikams pasiūlė pirmų-trečių klasių, lietuvių bei anglų kalbos mokytojai, progimnazijos psichologė ir specialioji pedagogė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Didelis dėmesys buvo skiriamas lietuvių kalbos komunikacijos įgūdžiams ugdyti: vaikai mokėsi žaisdami, konstruodami, lipdydami, kurdami filmus.
Mokiniai mokėsi sveikos gyvensenos principų ir čia pat pritaikė įgytas žinias aktyviai leisdami laiką įvairiose miesto erdvėse, žaisdami komandinius žaidimus. Stovyklos vadovai su vaikais tyrinėjo gamtą,
rinko jos gėrybes, darė kūrybinius darbelius, mokėsi medžių, krūmų, augalų pavadinimus lietuvių kalba. Tikimės, kad teigiami įspūdžiai iš stovyklos, vaikus lydės vasaros atostogų metu, ruošiantis naujiems
mokslo metams. Susitiksime rugsėjį!

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *