Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Saugaus eismo pamokos pirmokams

2019-09-12 Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje vyko saugaus eismo mokymai.

1-ų klasių mokiniams. Juos organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Oksana Rožkova ir vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė.

Pareigūnės kalbėjosi su mokiniais apie saugų eismą, elgesį kelyje, aptarė įvairias situacijas, kurios gali nutikti ir paaiškino, kaip tuomet elgtis, į ką kreiptis pagalbos.

Mokiniai susipažino su Policijos departamento parengta vaizdine medžiaga „Saugaus eismo mokymas“. Vaikai žiūrėjo animacinį filmuką, atliko užduotis. Žaidybine forma bendravo su pareigūnėmis ir pakartojo svarbius dalykus – kaip ir kur saugiai pereiti kelią, ką reiškia šviesoforo spalvos, kaip dėvėti atšvaitus, kaip saugiai keliauti automobiliu ir autobusu, kaip elgtis su nepažįstamaisiais siūlančiais pasivažinėti ar prašančiais suteikti informacijos apie šeimą, namus.

Pradinukai susidomėję klausėsi, aktyviai atsakinėjo į klausimus ir pažadėjo pareigūnėms toliau gilinti saugaus eismo žinias bei būti atidūs kelyje.

Visos pirmos klasės gavo pažymėjimus, kad išklausė saugaus elgesio gatvėje bei kelyje patarimus, sėkmingai įveikė praktines užduotis ir yra pasirengę kiekvieną dieną saugiai dalyvauti pėsčiųjų eisme.

Džiugina ir tai, kad mokinių saugumą kelyje į mokyklą pirmas rugsėjo savaites užtikrino policijos pareigūnai, ,,Gerosios vilties" progimnazijos pirmokų tėveliai ir administracija. Jie budėjo prie perėjų ir buvo pasirengę padėti mažiesiems saugiai pasiekti mokyklą.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *