Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Netradiciniai užsiėmimai progimnazijoje

Birželio mėnesį 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginiuose – edukacinėse programose: ,,Lėlių teatro dirbtuvės“, ,,LEGO kūrybinė laboratorija: išmanusis OZOBOT miestas“, ,,Stiklo magija“ ir ,,Druskos kelias“.

Birželio 19 dieną mūsų progimnazijoje vyko Karjeros diena. Mokiniai atliko tyrimą ,,Mokymosi stilius“, kuris padėjo patobulinti jų mokėjimo mokytis gebėjimus. Be to, jie sužinojo savo mokymosi stilių: ar jis vizualinis (regimasis), ar – audialinis (girdimasis), ar – kinestezinis (judesio).

Po šios apklausos vyko akcija ,,Šok į tėvų klumpes", t.y. mokiniai lankėsi tėvų darbovietėse ir susipažino su jų profesijomis.

Birželio 20 dieną mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo vaikų ugdymo priemonės STEAM veiklose. Jų metu vyko užsiėmimas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Mokiniai individualiai, o po to komandose projektavo savo svajonių miestą. Pabaigoje progimnazijos fojė sukūrė bendrą miesto projektą ir jį pristatė.

Tokia veikla mokinius paskatino domėtis pasauliu ir jo naujovėmis, būti smalsiems ir aktyviems, gebėti lengvai įgyvendinti sumanymus.

Birželio 21 dieną vyko užsiėmimai ,,Sveikatos ratas“. Mokiniams buvo skaitoma paskaita apie sveiką gyvenseną bei rodomi filmukai. Po to 5-6 klasėms buvo organizuotos įvairios estafetės lauke, 7-8 klasių berniukams – futbolo varžybos, o 7-8 klasių mergaitės užsiėmė aerobika.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *