Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Progimnazijos mokiniai Velykas šventė kartu

2019 metų balandžio 29 dieną Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje buvo organizuota netradicinė ugdomoji veikla „Velykos“.

Atėjusius į mokyklą bendruomenės narius maloniai nustebino šventiškai papuošta aplinka. Vaikai kalbėjosi apie šv. Velykas, sprendė rebusus, žiūrėjo pateiktį Velykų tema. Vyresniųjų klasių mokiniai žiūrėjo filmą apie Nick Vujicic. Kalbėjosi apie gyvenimiškas vertybes, ko galime pasiekti tikėdami ir kaip tai padeda įveikti gyvenimo iššūkius.

Vėliau mokiniai žaidė tradicinius Velykų žaidimus ir kvietė prisijungti visus norinčius. 5-8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos demonstravo išradingumą ir kūrybiškumą. Įdomiai stalo žaidimus žaidė 8a klasės mokiniai, kuriems vadovavo mokytoja Jelena Zubova. Jie siūlė žaisti net tris žaidimus („Atspėk“, „Kieno kiaušinis suksis ilgiau“, „Ridenk ir pataikyk“).

11 valandą prasidėjo šventinis koncertas. Šventę vedė 7b klasės mokinė Varvara Mitina ir 8b klasės mokinys Vladimir Kulbakin. Bendruomenės narius pasveikino ir prasmingus žodžius tarė Visagino stačiatikių šv. Panteleimono parapijos protojerėjas tėvas Josifas.

Šiltai sutikti svečiai – daininga Deriuginų šeima. Mama ir vaikai – Meno mokyklos auklėtiniai puikiai dainavo ir grojo.

Nuotaikingai dainavo, šoko ir muzikavo progimnazijos 4-8 klasių mokiniai. Šventės metu buvo apdovanoti Velykų parodėlės šauniausieji. I-oji vieta 6a klasei už sukurtą Velykų nuotaiką, II-oji vieta 5b klasei už linksmumą, III-ioji vieta 5c klasei už meniškumą. Buvo padėkota visiems dalyviams už kruopštumą, išradingumą, kūrybingumą.

Vėliau mokiniai susirinko į šventinę klasės valandėlę. Vyko gražiausio margučio konkursas.

Šventiniam koncertui mokiniams padėjo pasiruošti mokytojos Oksana Grunina, Tamara Unuček, Jelena Goreva. Dėkojame visiems, kurie kūrė šventinę aplinką ir nuotaiką.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *