Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
logo

+370 386 31671

geroji.viltis@vgvp.lt

Partizanų g. 2/7

Visaginas, Lietuva

08:00 - 17:00

Nuo pirmadienio iki penktadienio

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Atvirų durų dieną būsimiesiems pirmokams

Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija glaudžiai bendradarbiauja su miesto vaikų darželiais. 2018-11-14 ir 21 dienomis darželinukai svečiavosi mūsų mokykloje. Vaikai apsilankė pirmaklasių pamokose. Muzikos kabinete turėjo galimybę kaip tikri mokiniai pasėdėti suoluose. Mažieji susidomėję stebėjo, kaip pradinių klasių mokiniai dirba kompiuterių klasėje. Vėliau ekskursijos dalyviai patraukė į progimnazijos biblioteką, ten sužinojo, kam mokykloje reikalinga biblioteka. Vaikams buvo įdomu pamatyti ir progimnazijos valgyklą. Progimnazijos fojė mažųjų dėmesį patraukė įvairių taurių kolekcija. Jie mielai apžiūrinėjo mūsų mokyklos geriausiųjų apdovanojimus.

Lapkričio 28 dieną progimnazijoje vyko Atvirų durų diena būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams. Pradinių klasių mokiniai kartu su pedagogais svečiams paruošė puikų koncertą. Jaunieji artistai dainavo, šoko, žaidė. Mažieji noriai įsitraukė į jiems pasiūlytas žaidybines veiklas. O kokia šventė be dovanų?

Būsimieji pirmokai išėjo iš mokyklos kupini teigiamų emocijų, džiaugėsi saldžiais suvenyrais, o tėveliai dėkojo už malonius vakaro momentus.

MIELAI LAUKSIME VISŲ VAIKŲ RUGSĖJO 1-ĄJĄ!

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *